INFORMACJE NT. UDZIAŁU W KOROWODZIE SŁAWSKIM

DRODZY UCZNIOWIE!

Moi Drodzy, bardzo serdecznie i gorąco :)) zapraszam do wzięcia udziału w korowodzie z okazji DNI SŁAWY! 6 sierpnia o godz.15. Wyjazd spod szkoły autobusem szkolnym do Sławy ok godz. 13.45 z Łupic i 14.10 z Ciosańca. Początek ustawiania się o godz. 14.30 na ulicy 11 Listopada ( jak co roku! ). Można też dojechać z Rodzicami. Zachęcam Was bardzo mocno do reprezentowania szkoły w tym ważnym gminnym wydarzeniu.
Temat typowo sportowy:  ŁĄCZY NAS PIŁKA  Będzie trochę gadżetów, transparent i dobra zabawa. Zachęcamy do założenia strojów sportowych, mamy takie w szkole lub innych wygodnych. Po korowodzie wspólne lody!! :))
Proszę o informację zwrotną na Librusie lub na mój nr telefonu do dnia 1 sierpnia nt. udziału w korowodzie, bo muszę się zorientować ile osób się zaangażuje.!!!!

Pozdrawiam. Udanego wypoczynku. Bogusława Olszewska 

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb