GMINNY KONKURS „MATEMATYKA KLUCZEM DO NAUKI”

Dnia 15 czerwca 2021r. w ramach wspierania uzdolnień uczniów w szkole Happy House w Sławie odbyła się  IV edycja Gminnego Konkursu Matematycznego „Matematyka Kluczem Do Nauki”. Dedykowany był on dla uczniów klas czwartych z terenu gminy Sława. Do rywalizacji przystąpiło 8 uczniów z czterech szkół (S.P. Happy House Sława, S.P. Ciosaniec, S.P. Krzepielów oraz S.P. Stare Strącze).

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja złożona z opiekunów szkolnych drużyn.

II miejsce na podium zajęła:

Gminny Wicemistrz Matematyki Natalia Kowalczyk – S.P. Ciosaniec

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim pozostałym uczestnikom życzymy wytrwałości w kolejnych matematycznych zmaganiach. 

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb