Razem na święta

Prezenty, Święta

Wzorem lat ubiegłych przygotowując „Tytkę Miłosierdzia” – chcemy jako szkoła włączyć się w organizację pomocy osobom samotnym i potrzebującym z naszego otoczenia – „RAZEM NA ŚWIĘTA” . W tym roku myślimy, że szczególnie taka akcja jest potrzebna.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę żywności, środków czystości, przyborów szkolnych oraz wykonania kartek świątecznych, które wraz z życzeniami i paczkami pomocy, będą przekazane osobom, które najbardziej potrzebują naszego wsparcia.
Kartki można wykonać dowolną techniką i w dowolnym rozmiarze, należy jednak pamiętać o tym, by były one staranne i takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać… 🙂  Najlepiej by od razu zapewnić naszym kartkom – koperty. Jeżeli znasz osobę potrzebującą – starszą, samotną, bądź potrzebującą rodzinę z Twojego sąsiedztwa, której chcesz podarować świąteczną paczkę wraz z życzeniami, możesz zaadresować od razu kopertę, napisać życzenia i jeżeli chcesz to nawet się personalnie podpisać 🙂 Jeżeli jednak nie masz konkretnie sprecyzowanej osoby, to nie adresuj koperty – zaadresujemy je w szkole dla pozostałych, potrzebujących osób, o których wiemy, że wymagają takiego wsparcia.
Gotowe kartki i podarunki można przynosić do 18 grudnia (tj. najbliższy piątek) do SZKOŁY (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!)  Paczki będą na kwarantannie i zostaną przekazane przed samymi świetami!

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb