Święto Niepodległości

Dzisiaj wielka jest rocznica –

Jedenasty Listopada!

Tym, co zmarli za Ojczyznę,

hołd wdzięczności Polska składa.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też 10 listopada o godzinie 11.11 przedszkolacy w Ciosańcu wspólnie z całą Polską zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersiach widniały kotyliony w barwach narodowych. Wykonały również prace plastyczno – techniczne, które stanowią dekoracje przedszkolnych sal.

Kochać Ojczyznę, odczuwać dumę i szacunek dla wszystkiego co polskie, trzeba uczyć się od najmłodszych lat.

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb