Narodowe Święto Niepodległości

Jak zrobić kokardę narodową – instrukcja krok po kroku - LIBRUS Rodzina

11 listopada obchodzimy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ze względu na pandemię koronawirusa, uczniowie mogą włączyć się w świętowanie we własnych domach. Wywieście flagi na swoich domach; obejrzyjcie programy historyczne w TV i w Internecie, zdjęcia z tamtego okresu; posłuchajcie pieśni patriotycznych.  
Okazją do zaakcentowania szkolnych obchodów będzie akcja „Szkoła do hymnu”, w ramach której każdy będzie mógł 10 listopada o godz. 11.11 przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego.   Narodowe Święto Niepodległości jest symbolem ogromnego sukcesu, na który złożyły się wysiłki kolejnych pokoleń Polaków, ale również symbolem jedności, solidarności i współpracy całego społeczeństwa. 
Mimo fizycznego dystansu, świętujmy RAZEM!

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb