Komunikat!

WYGODNA MASECZKA OCHRONNA WIELORAZOWA CZARNA 9172433576 - Allegro.pl

Drodzy Uczniowie!
Obserwujemy wzrost zachorowań na COVID-19, wzrasta też ilość osób zakażonych koronawirusem, więc musimy się mocniej chronić!
Od poniedziałku 5 października wprowadzam obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych na terenie szkoły.  Uczniowie zdejmują maseczki w momencie zajęcia swojego miejsca w klasopracowni; przed wyjściem na przerwę zakładają maseczkę! i noszą na korytarzach, w toaletach, stołówce, szatni. W autobusie szkolnym nadal się maseczkujemy!
Proszę uczniów o zachowanie dystansu społecznego! i stosowania się do zasad umieszczonych na tablicach informacyjnych na terenie szkoły.  Proszę ODPOWIEDNIO nosić, zakładać i przechowywać maseczkę! Życzę Wam zdrowia i dobrej Niedzieli :).

Pozdrawiam. Bogusława Olszewska

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb