WAŻNE INFORMACJE

Przedszkole Publiczne w Kraczkowej

Jutro zaczyna się kolejny tydzień zdalnego nauczania, obowiązkowego dla wszystkich uczniów. Proszę o logowanie się do dziennika elektronicznego i wykonywanie poleceń i zadań zlecanych przez Nauczycieli przedmiotów. Naukę można realizować również przez inne formy kontaktów ustalone z nauczycielami.
Przypominam również ósmoklasistom – przed Wami próbny egzamin!
Już od 30 marca od godziny 8:00 ruszają pierwsze lekcje z TVP! Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Nowa propozycja TVP i MEN „Szkoła z TVP” to wzbogacenie oferty edukacyjnej. W ramach akcji na antenach TVP będą emitowane materiały dostosowane do podstawy programowej szkół podstawowych.

Pierwsze programy startują już w poniedziałek, 30 marca o godzinie 8:00. Będzie można obejrzeć je na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia. Poza materiałami premierowymi, udostępnione zostaną także powtórki lekcji. Całość będzie można obejrzeć później na platformie VOD.TVP.PL.

MOŻNA POBRAĆ PLAN LEKCJI!  WARTO SKORZYSTAĆ!

Mimo wielu problemów i ogólnie trudnej sytuacji… życzę dobrego samopoczucia i nastroju na kolejne dni. DAMY RADĘ!:)  
Bogusława Olszewska

Dzikie Kwiecie, Kwiaty, Roślin, Makro, Charakter

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb