Dzień Sołtysa

Z okazji przypadającego 11 marca Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa po raz kolejny w Bibliotece Publicznej w Ciosańcu zorganizowano uroczystość z tej okazji.  Zaproszeni goście: Panie Sołtyski i Panowie Sołtysi z okolicznych wsi, wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu zerówkowiczów. Obchody Dnia Sołtysa w przedszkolu są okazją by dzieciom przybliżyć często niełatwą pracę oraz zaangażowanie, trud i poświecenie na rzecz lokalnych społeczności Sołtysów. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.  Sołtysi wsi otrzymali dawkę humoru w postaci wierszyków i piosenek przygotowanych specjalnie na tą uroczystość a dzieci otrzymały mnóstwo słodyczy.

Dziękujemy Pani Magdzie za zaproszenie i organizację uroczystości

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb