WYJDŹMY Z ŁAWEK- LEKCJE INACZEJ!

              Historii i biologii nie można uczyć się wyłącznie z podręcznika, dlatego 13 grudnia 2019 uczniowie Szkoły Podstawowej w Ciosańcu wspólnie z nauczycielami wzięli udział w dydaktycznej wycieczce do Wrocławia. Intensywne wykłady i warsztaty w Muzeum Przyrodniczym pozwoliły zrozumieć tajniki ewolucji. Lekcja w Panoramie Racławickiej poszerzyła nasze wiadomości o bitwie pod Racławicami. Wiemy już jak zlokalizować kierunki geograficzne na obrazie, jakie były losy panoramy i dlaczego trafiła z Lwowa do Wrocławia. To historia i wielki patriotyzm. Na nasze szczęście, kierownik  wycieczki pani Bogusława Olszewska stwierdziła, że nie można żyć tylko dydaktyką! Zatroszczyła się o odrobinę rozrywki i po regeneracji sił w blasku świątecznych iluminacji podziwialiśmy Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim Starym  Rynku.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i opiekunów wycieczki – uczniowie klas V-VIII

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb