Ciosaniec trzecią drużyną w województwie

W ubiegły piątek na stadionie przy ul. Urszuli w Zielonej Gorze rozegrany został finał wojewódzki piłki nożnej chłopców — Igrzyska Młodzieży. Młodzi piłkarze zaprezetnowali się z najlepszej strony, dając popis swoich umiejętności. Mecze były zacięte i wyrównane do samego końca, często o wyniku decydowały ostatnie minuty spotkania. W ostatecznym rozrachunku najlepsza okazała się drużyna SP Kostrzyn nad Odrą, drugie miejsce zajęła SP 10 Zielona Góra, a trzecie reprezentanci naszej gminy SP Ciosaniec. Poza podium znalazły się SP Drezdenko, piąte miejsce SP Gorzów Wlkp. i ostatnie SP Sulechów.
Naszym zawodnikom gratulujemy ambitnej walki do końca i życzymy samych sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb