KONKURS: „ANIOŁY – SERAFINY – CHERUBY”- przedszkole

Przedszkolaki z Ciosańca wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym dla dzieci, młodzieży, dorosłych „ANIOŁY – SERAFINY – CHERUBY” przygotowując 9 prac. 28 stycznia w sali kameralnej sławskiego Domu Kultury miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu. Uczestnicy dostarczyli prace w formie przestrzennej. W sumie wpłynęło aż 38, a laureaci wykazali się ogromną inwencją twórczą zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu, jak i różnorodnością technik. Nagrody i wyróżnienia przyznali dyrektor SCKiW, zastępca burmistrza Sławy i proboszcz sławskiej Parafii w trzech kategoriach wiekowych. III miejsce w kategorii do lat 7 zajął Eryk Nowakowski. Wyróżnienie otrzymała także Klaudia Szaferska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom 

Komentowanie wyłączone.

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb