Archiwum miesiąca lipiec 2022

INFORMACJE NT. UDZIAŁU W KOROWODZIE SŁAWSKIM

Autor: Aneta Markiewicz dnia 26 lipca 2022

DRODZY UCZNIOWIE!

Moi Drodzy, bardzo serdecznie i gorąco :)) zapraszam do wzięcia udziału w korowodzie z okazji DNI SŁAWY! 6 sierpnia o godz.15. Wyjazd spod szkoły autobusem szkolnym do Sławy ok godz. 13.45 z Łupic i 14.10 z Ciosańca. Początek ustawiania się o godz. 14.30 na ulicy 11 Listopada ( jak co roku! ). Można też dojechać z Rodzicami. Zachęcam Was bardzo mocno do reprezentowania szkoły w tym ważnym gminnym wydarzeniu.
Temat typowo sportowy:  ŁĄCZY NAS PIŁKA  Będzie trochę gadżetów, transparent i dobra zabawa. Zachęcamy do założenia strojów sportowych, mamy takie w szkole lub innych wygodnych. Po korowodzie wspólne lody!! :))
Proszę o informację zwrotną na Librusie lub na mój nr telefonu do dnia 1 sierpnia nt. udziału w korowodzie, bo muszę się zorientować ile osób się zaangażuje.!!!!

Pozdrawiam. Udanego wypoczynku. Bogusława Olszewska

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022-przedszkole

Autor: Aneta Markiewicz dnia 7 lipca 2022

Przedszkolaki żegnają przedszkole 🙂 Już we wrześniu spotykany się już w nieco innym gronie. Dzieciom,które opuszczają przedszkole życzymy samych szóstek. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Wizyta policjantów

Autor: Aneta Markiewicz dnia 7 lipca 2022

W przedszkolu odbyła się pogadanka ma temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Dzięki zaangażowaniu policjantów dzieci pierwszy raz miały możliwość uczestniczyć w zajęciach z pierwszej pomocy. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu. Dzieci były zachwycone, że mogły tak wiele zobaczyć 🙂

Ostatnie zajęcia w Domu Kultury

Autor: Aneta Markiewicz dnia 6 lipca 2022

Ostatnie zajęcia z Panią Agatą 🙂
Dziękujemy za czas, który Pani Agata poświęcała przedszkolakom. Każde zajęcia w Domu Kultury były naprawdę ciekawe i dzieci bardo chętnie w nich uczestniczyły. Pani Agata przygotowała słodki poczęstunku dla dzieci, były gry i zabawy oraz piękne dyplomy. Dziękujemy.

Warsztaty scrapbooking i cardmaking

Autor: Aneta Markiewicz dnia 6 lipca 2022

Dziękujemy za wspaniałe warsztaty, które prowadziła Pani Dominika wraz ze swoją mamą. 🙂 Mama i babcia naszych przedszkolaków tworzą niezwykle rzeczy. W tym dniu każdy przedszkolak poczuł się jak artysta tworząc wspaniałe kartki urodzinowe. Dziękujemy i w nowym roku zapraszamy ponownie 🙂