Archiwum miesiąca czerwiec 2022

Zakończenie sezonu naszych sportowców- LIGI ŻAKÓW i ORLIKA

Autor: Aneta Markiewicz dnia 23 czerwca 2022

Ogromne podziękowania:

• Dyrektorom naszej szkoły za udostępnienie boisk szkolnych i wielkie wsparcie w różnych działaniach
  • Paniom, dzięki którym mieliśmy zawsze czyste stroje sportowe
  • Panu Frankowi za dbanie o nasze boisko
  • dzieciom za całoroczną pracę.

Życzymy sukcesów w następnym roku szkolnym:)

Gminne rozgrywki w ringo

Autor: Aneta Markiewicz dnia 16 czerwca 2022

15.06.2022 r. na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Starym Strączu zostały rozegrane Zawody Gminne w Ringo. W rozgrywkach rywalizowały czteroosobowe zespoły mieszane- 2 dziewczynki i 2 chłopców z pięciu szkół.

Najlepiej z naszej szkoły wypadły: klasa IVa- I miejsce, klasa III- II miejsce, klasa IVb- III miejsce.

Tematyczny tydzień w naszej szkole

Autor: Aneta Markiewicz dnia 15 czerwca 2022

Chłopcy w sukienkach, dziewczyny ubrane w stroje chłopaków? A może w klapkach do szkoły? Czemu nie? 😀

Autor: Aneta Markiewicz dnia 8 czerwca 2022

Świętujemy Dzień Dziecka. Zabawy, gry, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek to wszytko dla Naszych przedszkolaków. Dziękujemy rodzicom za słodkości, które smakowały w tym dniu wyjątkowo 🙂

Warsztaty sensoplastyczne

Autor: Aneta Markiewicz dnia 8 czerwca 2022

Dzieci z przedszkola uczestniczyły w zajęciach sensoplastycznych prowadzonych przez Panią Wiolę Siwek. Sensoplastyka wpływa na wszystkie zmysły: węchu, wzroku,dotyku, smaku, słuchu.🙂 Dzieci zachwycone, uśmiechnięte 🙂 Czekają na kolejne spotkanie 🙂

Wizyta w bibliotece

Autor: Aneta Markiewicz dnia 2 czerwca 2022

31.05 2022 dzieci z przedszkola w Ciosańcu zostały zaproszone przez Panią Magdalenę na spotkanie z książką. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, jak należy dbać o książki. Wysłuchały opowiadania, które przeczytała dla nich Pani Magda. Dziękujemy za zaproszenie. Mamy nadzieję, że grono czytelników powiększy się po naszej wizycie.