Archiwum dnia 17 marca 2020

Dzień Sołtysa

Autor: Aneta Markiewicz dnia 17 marca 2020

Z okazji przypadającego 11 marca Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa po raz kolejny w Bibliotece Publicznej w Ciosańcu zorganizowano uroczystość z tej okazji.  Zaproszeni goście: Panie Sołtyski i Panowie Sołtysi z okolicznych wsi, wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu zerówkowiczów. Obchody Dnia Sołtysa w przedszkolu są okazją by dzieciom przybliżyć często niełatwą pracę oraz zaangażowanie, trud i poświecenie na rzecz lokalnych społeczności Sołtysów. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.  Sołtysi wsi otrzymali dawkę humoru w postaci wierszyków i piosenek przygotowanych specjalnie na tą uroczystość a dzieci otrzymały mnóstwo słodyczy.

Dziękujemy Pani Magdzie za zaproszenie i organizację uroczystości

Autor: Aneta Markiewicz dnia 17 marca 2020
Książki, Edukacja, Szkoła, Literatura, Wiedzieć

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych informuję, że w dzienniku elektronicznym są informacje dla uczniów i rodziców. Proszę korzystać ze stron MEN, platform edukacyjnych, zdalnych lekcji. Proszę śledzić komunikaty.

Ruszyły: Lekcje z Internetu na stronie www.gov.pl/zdalne lekcje.

Działa platforma epodręczniki.pl oraz na CKE są pakiety dla ósmoklasistów.

Dbajmy o siebie, przestrzegajmy wszystkich zaleceń, by chronić się przed zakażeniem!

Serdecznie pozdrawiam.

Bogusława Olszewska