Archiwum kategorii ‘Bez kategorii’

INFORMACJA

Autor: Aneta Markiewicz dnia 14 kwietnia 2021

Przedszkolacy, Zerówkowicze i dzieci z Zespołu Wychowania Przedszkolnego rozpoczynają zajęcia 19.04.2021 r. zgodnie z planem. I znów zobaczycie swoich kolegów i koleżanki, jak i swoje Panie.

Znaczki przedszkolne – Zabawki Powitanie przedszkola Święta i pory roku  Wrzesień Znaczki na szafki / e… | Preschool activity, Autism learning, Oral  motor activities

WESOŁYCH ŚWIĄT

Autor: Aneta Markiewicz dnia 31 marca 2021
karnety biznesowe Personalizowane kartki wielkanocne LZW 31
Aby Święta Wielkiej Nocy
były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
dającego radość, pokój i nadzieję.

21 marca-pierwszy dzień kalendarzowej wiosny

Autor: Aneta Markiewicz dnia 21 marca 2021

Zima powoli dobiega końca, a większość z nas z utęsknieniem wyczekuje ciepłych i dłuższych dni zapowiadających nadejście wiosny. W marcu musimy liczyć się jeszcze z chwilowymi nawrotami zimy i kapryśną pogodą, ale zmiana jest tuż za rogiem.

Pierwszy dzień wiosny już dziś! W niedzielę 21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Dzień ten wiąże się m.in. ze zwyczajem topienia marzanny. Jest to także Dzień Wagarowicza. Natomiast początek astronomicznej wiosny w tym roku przypadł dokładnie w sobotę 20 marca o godz. 10:37.

Pierwszy dzień wiosny 2021. Astronomiczna wiosna i kalendarzowa wiosna.  Kiedy pierwszy dzień? - Bydgoszcz, Super Express
Pierwszy dzień wiosny 2021 – kalendarzowy, astronomiczny i metereologiczny  początek wiosny | Jaworznicki Portal Społecznościowy - jaw.pl | Jaworzno

Dzień Kobiet i małych kobietek

Autor: Aneta Markiewicz dnia 6 marca 2021
Gmina Aleksandrów Kujawski - Życzenia na Dzień Kobiet

„Świat bez kobiet byłby
jak ogród bez kwiatów.”


Wszystkiego najlepszego
z okazji Dnia Kobiet!

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Autor: Aneta Markiewicz dnia 1 marca 2021
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W poniedziałek 1 marca, w rocznicę zamordowania członków IV Zarządu Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”, w Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto ma uczcić żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Autor: Aneta Markiewicz dnia 7 lutego 2021

Pamiętając o dniach ważnych w profilaktyce, uczniowie klas I-III SP w Ciosańcu uczestniczyli w wyjątkowych zabawach przygotowanych w ramach wewnątrzszkolnego programu. Przygotowanych zostało 5 konkurencji: 1. SIEĆ ( zabawa z włóczką) 2. MEMORY- „BEZPIECZNY INTERNET” 3. BEZPIECZNE SURFOWANIE ( zabawa ruchowa z wykorzystaniem rąk i nóg) 4. GRUPA (zabawa na kocach) 5. BITWA O ZASADY ( zabawa z balonami) Celem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami korzystania z Internetu, wspólna refleksja oraz dobra zabawa 😀

Stacjonarne i zdalne nauczanie

Autor: Aneta Markiewicz dnia 15 stycznia 2021

Od 18.01.2021 r. wraca nauczanie stacjonarne dla klas I-III. Klasy IV- VIII nadal uczą się zdalnie.

Witamy wszystkich po feriach.

Proszę zaglądać na librusa, ponieważ są nowe wytyczne odnośnie dalszego nauczania.

Ponad 300 uczniów klas 1-3 wróciło do szkół w Gorzowie

Witaj 2021 roku

Autor: Aneta Markiewicz dnia 3 stycznia 2021
Noworoczne fajerwerki przy napisie 2021

Rozpoczął się 2021 rok. Niech będzie pomyślny i owocny…niech przyniesie wiele wzruszeń , dobrych pomysłów i działań… a także dużo zdrowia, odporności i życzliwości. Uczniom i Nauczycielom życzę pozytywnego, radosnego spędzenia ferii zimowych.

Pozdrawiam. Bogusława Olszewska

Ferie zimowe - Serwis Urzędu Miasta i Gminy Mirsk

Razem na święta

Autor: Aneta Markiewicz dnia 22 grudnia 2020

Wiary, która odmieni nasze serca,
Nadziei, że jutro będzie lepsze,
Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.
I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Razem na święta

Autor: Aneta Markiewicz dnia 14 grudnia 2020
Prezenty, Święta

Wzorem lat ubiegłych przygotowując „Tytkę Miłosierdzia” – chcemy jako szkoła włączyć się w organizację pomocy osobom samotnym i potrzebującym z naszego otoczenia – „RAZEM NA ŚWIĘTA” . W tym roku myślimy, że szczególnie taka akcja jest potrzebna.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę żywności, środków czystości, przyborów szkolnych oraz wykonania kartek świątecznych, które wraz z życzeniami i paczkami pomocy, będą przekazane osobom, które najbardziej potrzebują naszego wsparcia.
Kartki można wykonać dowolną techniką i w dowolnym rozmiarze, należy jednak pamiętać o tym, by były one staranne i takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać… 🙂  Najlepiej by od razu zapewnić naszym kartkom – koperty. Jeżeli znasz osobę potrzebującą – starszą, samotną, bądź potrzebującą rodzinę z Twojego sąsiedztwa, której chcesz podarować świąteczną paczkę wraz z życzeniami, możesz zaadresować od razu kopertę, napisać życzenia i jeżeli chcesz to nawet się personalnie podpisać 🙂 Jeżeli jednak nie masz konkretnie sprecyzowanej osoby, to nie adresuj koperty – zaadresujemy je w szkole dla pozostałych, potrzebujących osób, o których wiemy, że wymagają takiego wsparcia.
Gotowe kartki i podarunki można przynosić do 18 grudnia (tj. najbliższy piątek) do SZKOŁY (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!)  Paczki będą na kwarantannie i zostaną przekazane przed samymi świetami!

OdWiEdZiŁo NaS jUż:
Darmowy licznik odwiedzin
OsÓb